Home Page       Site Map
Today: Thursday, 12 December 2019
orzel
Previous ◁ | ▷ Next

Kapituła

Powrót
Kapitułę konkursu tworzą osoby, które znają realia gospodarki w regionie oraz posiadają wiedzę i doświadczenie zapewniające właściwą i obiektywną ocenę uczestników konkursu. W jej skład wchodzą przedstawiciele organizatorów, lokalnych instytucji okołobiznesowych, wiodących banków oraz laureaci konkursu – zdobywcy prestiżowego tytułu „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”.

W X edycji konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019” trudu oceny firm z powiatu gnieźnieńskiego i wyboru lokalnych liderów przedsiębiorczości podjęli się:

  1. Kamila Urbańska – Kierownik Biura Cechu Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie,
  2. Agnieszka Rzempała–Chmielewska – Dyrektor Wydziału Promocji i Turystyki Starostwa Powiatowego w Gnieźnie,
  3. Magdalena Walczak – Zastępca Kierownika Inspektoratu ZUS w Gnieźnie
  4. Henryk Bartkowski – Prezes Wielkopolskiej Izby Gospodarczej,
  5. Włodzimierz Bobkiewicz – Prezes Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej oddział Gniezno,
  6. Jerzy Koczan – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gnieźnie,
  7. Waldemar Serocki – Prezes Federacji Konsumentów w Gnieźnie,
  8. Sylwester Sip – Dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie,
  9. Robert Smelkowski – Dyrektor Banku PKO BP S.A. – oddział w Gnieźnie,
  10. Sławomir Stróżyk – Dyrektor Regionu Santander Bank Polska S.A. – oddział w Gnieźnie,
  11. Zygmunt Pirogowicz – wieloletni członek kapituły konkursu,
  12. Małgorzata Mikołajczak – Stolarstwo Mikołajczak A. Mikołajczak – „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  13. Robert Chmielewski – Complet Chmielewscy sp. j. – „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  14. Krzysztof Gawrecki - Gnieźnieńska Szkoła Wyższa „Milenium” - „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  15. Henryk Kaczor – Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjno-Handlowe „Henbud” – „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości” (do kwietnia 2019 roku),
  16. Michał Kałuża – Centrum Finansowo-Doradcze FINexpert sp. z o.o. – „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  17. Robert Pawlikowski – Zakład Wykonawstwa Sieci Energetycznych „Energo-Tech” sp. z o. o. – „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  18. Wiesław Święcichowski – „Secura-Security” Monitoring W. Bartkowiak, W.Święcichowski sp. j. – „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  19. Jan Walczak – HAWA sp. z o.o. - „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”.
Inauguracja X edycji konkursu: „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”

 Patroni konkursu: Piotr Gruszczyński – Starosta Gnieźnieński i Stefan Pokładecki – Starszy Cechu  Kapituła konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Kapituła konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”
 Kapituła konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu: „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”
 Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”
 Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”
 Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”  Członkowie kapituły konkursu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017-2019”
Winners VII Edition of the "The Eagle
of Gniezno For Enterprise 2011-2013"
Alfatex sp. z o. o.
Arcum Gabinet Fizjoterapii mgr Norbert Synoracki
Bovelli Bedding sp. z o. o.
Cfactory sp. z o. o. (Językowa Szkoła Podstawowa Prymus)
FGP Polska sp. z o. o.
Good Investment Anna Kozłowska (Dobry Browar)
Handel i usługi Katarzyna Bruch (Manufaktura tortów i ciast)
Liderpool Konrad Plucner
Modro sp. z o. o.
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Patom” (Gościniec nad dwoma stawami, Pizzeria na Kawiarach)
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Arwibud” Artur Czyż
Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Buno” s. c. Paweł Burzyński, Piotr Nowak
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Forplast Agnieszka Śmigowska, Marek Walaszczyk s. c.
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Adrian Dopierała
Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp. j. (Jagoda Sam)
Smuszkiewicz s. c. Hanna Smuszkiewicz Sławomir Smuszkiewicz
Spółdzielnia Dozór w Gnieźnie
Stomatologia Estetyczna Cezary Fryca
StyLOVE włosy Katarzyna Bełdzikowska
Tanken Ł. A. Wejerowscy sp. j.
Teccon sp. z o. o. sp. k.
Zakład Elektryczny, Elektroinstalacje Tomasz Basiński, Piotr Szyszko – Elektroin
Numerator of visit: 111505
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno / RODO