Home Page       Site Map
Today: Thursday, 17 October 2019
orzel
Previous ◁ | ▷ Next

Nagrody i korzyści

Powrót
Laureatom konkursu mogą zostać przyznane następujące nagrody:
  • nominacja do tytułu „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”,
  • tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”.
Wszystkie firmy nagrodzone w konkursie mają zapewnioną promocję ze strony organizatorów poprzez:
  • prezentację laureatów na uroczystej gali finałowej,
  • reklamę laureatów za pośrednictwem stron internetowych organizatorów konkursu,
  • informacje przekazywane do prasy lokalnej,
  • rekomendacje laureatów do innych konkursów gospodarczych o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim.
Ponadto, każdy wyróżniony podmiot otrzymuje:
  • 45-60 sekundowy telewizyjny spot reklamowy prezentowany podczas uroczystości, z możliwością jego wykorzystania na własne potrzeby,
  • relację z gali na płycie DVD,
  • zestaw zdjęć z gali na płycie CD/DVD.
Poza tym, firma która we wszystkich dotychczasowych edycjach zdobyła trzy najwyższe laury w trzech różnych kategoriach uzyskuje tytuł „Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości”. Zdobywcy tego prestiżowego tytułu nie mogą brać udziału w kolejnych edycjach konkursu, ale mogą uczestniczyć w pracach kapituły i oceniać innych. Zostają ambasadorami konkursu wśród lokalnych przedsiębiorców i powiatu gnieźnieńskiego na arenie regionalnej, krajowej i międzynarodowej.

Kapituła konkursu może także przyznać nagrody specjalne: dla gminy powiatu gnieźnieńskiego, która promuje swój potencjał gospodarczy i społeczny oraz dla przedsiębiorstwa, które przyczynia się do rozwoju lokalnej gospodarki i stanowi wzór dla innych firm.

Winners VII Edition of the "The Eagle
of Gniezno For Enterprise 2011-2013"
Alfatex sp. z o. o.
Arcum Gabinet Fizjoterapii mgr Norbert Synoracki
Bovelli Bedding sp. z o. o.
Cfactory sp. z o. o. (Językowa Szkoła Podstawowa Prymus)
FGP Polska sp. z o. o.
Good Investment Anna Kozłowska (Dobry Browar)
Handel i usługi Katarzyna Bruch (Manufaktura tortów i ciast)
Liderpool Konrad Plucner
Modro sp. z o. o.
Projektowanie Nadzory Wykonawstwo w Branży Elektrycznej Maciej Galantowicz
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Patom” (Gościniec nad dwoma stawami, Pizzeria na Kawiarach)
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „Arwibud” Artur Czyż
Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o. o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Buno” s. c. Paweł Burzyński, Piotr Nowak
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Forplast Agnieszka Śmigowska, Marek Walaszczyk s. c.
P. P. H. U. Klimat Danuta Orlikowska
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Adrian Dopierała
Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp. j. (Jagoda Sam)
Smuszkiewicz s. c. Hanna Smuszkiewicz Sławomir Smuszkiewicz
Spółdzielnia Dozór w Gnieźnie
Stomatologia Estetyczna Cezary Fryca
StyLOVE włosy Katarzyna Bełdzikowska
Tanken Ł. A. Wejerowscy sp. j.
Teccon sp. z o. o. sp. k.
Zakład Elektryczny, Elektroinstalacje Tomasz Basiński, Piotr Szyszko – Elektroin
Numerator of visit: 105555
Copyright by Starostwo Powiatowe w Gnieźnie 2013 ul. Jana Pawła II 9/10, 62-200 Gniezno / RODO